Перші 8 контейнерів для роздільного сортування сміття встановили у третій, четвертій школах та дитсадку №30 міста Дрогобича. ФОТО

У Дрогобицьких загальноосвітніх начальних закладах розпочинають впровадження системи роздільного сортування твердих побутових відходів.

Перші контейнери для роздільного сортування сміття встановили у Дрогобицьких школах №3, №4 та дошкільному навчальному закладі №30.

Контейнери передбачені для сортування відходів, які підлягатимуть вторинній переробці: папір, пластик, метал та скло. Також збиратимуть і батарейки.

Зараз у закладах дітям в ігровій формі роз`яснюють, як правильно сортувати сміття і наскільки це важливо для довкілля та кожної людини. У ЗОШ №3 інформаційну кампанію доповнили розробленими і інформаційними буклетами, які вручають учням.

Про важливість роздільного сортування ТПВ зі школярами поспілкувався і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У ході розмови учні одноголосно заявили, що перш за все потрібно починати з себе та закликали всіх присутніх сортувати відходи. Також учні зазначили, що намагатимуться залучити до процесу сортування сміття рідних та друзів.

Окрім локальних контейнерів, які будуть розміщені на кожному поверсі начальних закладів, кожна з цих установ отримала і великі контейнери для скла, пластику, металу та паперу, у які збиратимуть відходи з малих контейнерів і передаватимуть для вторинної обробки.

Закупили пластикові контейнери для роздільного сортування сміття за рахунок грантових коштів Корпусу Миру США на загальну суму 81,5 тис. грн.

Над підготовкою та реалізацією проекту зі встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття працювали у КУ «Інститут міста Дрогобича» Дрогобицької міської ради, зокрема волонтер Корпусу Миру США Антонія Гейл.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні