Переймати досвід у різних сферах життєдіяльності міста до Дрогобича завітала делегація з Півдня України. ФОТО

17 Травня 0:00

У п`ятницю, 17 травня, до Дрогобича завітала делегація з міста Коростень, що на Житомирщині, з метою переймання досвіду у різних сферах життєдіяльності міста та налагодження партнерських відносин.

Делегацію очолив заступник міського голови міста Коростеня Леонід Якубовський. До складу делегації увійшли також депутати міської ради, члени виконкому, керівники центру надання адміністративних послуг, інформаційної роботи, управління праці та соціального захисту населення, а також лікарі.

Привітав делегацію з Півдня України у Дрогобичі міський голова Тарас Кучма.

Міський очільник Дрогобича розповів гостям про основні пріоритетні напрямки розвитку міста, його економічний потенціал, інвестиційну діяльність, впроваджені проекти соціального та житлово-комунального спрямування, а також про стратегію розвитку «Drohobych — smart city».

Під час круглих столів посадовці Дрогобицької міської ради, а саме керівник ЦНАПу Оксана Тішина, керівник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, керівник відділу економіки Тарас Бачинський, керівник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер і керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка розповіли детальніше про роботу підпорядкованих їм сферах міста.

Зазначимо, що це вже друга делегація з числа посадовців місцевих рад України, яка прибула до Дрогобича переймати досвід в управлінні містом, в тому числі електронному. 15 травня Дрогобич відвідали очільники й службовці місцевих адміністрацій Луганської та Донецької областей.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія