«Патріоти» з другої школи відстоювали честь Дрогобича на Яворівському полігоні

З 10 по 15 червня 2019 р. на Яворівському полігоні в с. Старичі проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)». Всього в змаганнях брало участь 35 роїв з цілої Львівщини. Честь Дрогобича відстоював рій «Патріоти»  Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2. Впродовж шести днів учасники випробовували свої вміння та навички в таких змаганнях: впоряд (стройова підготовка), метання гранат, сапер (розмінування території), смуга перешкод, рятівник, орієнтування на місцевості, бівак (таборування), відун (знання історії українського війська), перетягування канату. Окрім змагань відбулися зустрічі з ветеранами АТО, огляд бойової техніки, зустріч з канадськими, польськими та литовськими військовими. Гостями змагань був духовий оркестр Національної гвардії України та штурмова група спецпризначень з показовим виступом. По завершенні змагань відбувся виступ гурту «Кулі», а також вечірня ватра, де учні співали українські патріотичні пісні.

Склад рою другої школи: Канонік Данило, Коваль Олег, Колодій Катерина, Куцик Олег, Максимів Павло, Ніколаєнко Єлизавета, Ілик Михайло, Яцків Юрій. Керівник – Савшак Степан Ярославович.

Ці змагання були не з легких, але, незважаючи на сильну спеку (+30 і більше), підйом о 6.30, ранкову зарядку, військову дисципліну, учні поверталися додому надзвичайно задоволені, адже вдосконалили свої сили та знання, пізнання про націоналізм та роль молоді в розвитку держави.

Степан Савшак

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні