Пам’ятають, кому завдячувати: Вихованці ДМШ №2 вшанували засновника школи Романа Сороку. ФОТО. ВІДЕО


З нагоди присвоєння Дрогобицькій музичній школі №2 — імені Романа Сороки, у неділю, 19 травня, творчі колективи школи дали звітний концерт.

Як наголосив директор музичної школи Роман Кіца, колектив та вихованці школи завдячують колишньому директору світлої пам’яті Роману Сороці за ті старання і надбання, якими нині мають можливість користуватися.

«Ми маємо чим тішитися і гордитися. Ми маємо сформований колектив і випускників, які працюють в Україні і закордоном», — наголосив Роман Кіца.

У 1978 році з ініціативи Романа Сороки у Дрогобичі відкрили вечірню музичну школу, яку він і очолив.

У 1982 рік – відкрито дитячу музичну школу №2. Не простим був шлях до нового мистецького закладу. Майже відразу постало питання про розширення приміщення, адже пристосована під школу будівля колишнього дитячого садочка не влаштовувала та й не відповідала вимогам і намірам пана Романа. Разом з однодумцями – колегами Роман Іванович розпочав творити нову школу. Важко було. Бракувало і коштів, і матеріалів. Тим не менш завзятому директору вдалося подолати всі перешкоди. Сьогодні Дрогобицька музична школа № 2 одна з найкращих в регіоні.

У 1995 році Роману Сороці Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

11 березня 2019 року, за клопотанням колективу Дрогобицької дитячої музичної школи №2, відповідно до рішення Дрогобицької міської ради від № 1659 Дрогобицькій дитячій музичній школі №2 присвоєно ім’я Романа Сороки.

Впродовж двох годин на сцені вихованці школи виступали з творами українських та іноземних композиторів.

Пам’яті засновника школи присвятили навіть біографічний відеоролик, який транслювали під час заходу.

На звітний концерт завітали родичі Романа Сороки, батьки вихованців та керівництво відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні