Освіта: Школярі Дрогобича та Стебника ще тиждень не ходитимуть на навчання, аби мінімізувати кількість захворювань у школах

11 Лютого 0:00

Ситуація із захворюванням на кір, грип та ГРВІ у Дрогобичі на Стебнику за лишається складною.

Більше того, як зазначив головний медик Дрогобича Володимир Чуба, тенденція із захворюваністю на кір, грип та ГРВІ за останній тиждень зросла.

За словами посадовця, приріст захворюваності на кір впродовж минулого тижня становить 25 осіб, на грип — 110 осіб. На ГРВІ з початку минулого тижня захворіло 653 осіб.

Про це йшлося під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств ДМР та держустанов міста.

Відповідно до статистики, на грип та ГРВІ однаково хворіють як дорослі, так і діти.

З огляду на статистику міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що рішення комісії ТЕБ та НС про продовження припинення навчально-виховного процесу у школах Стебника та Дрогобича до кінця цього тижня є правильним, оскільки це суттєво мінімізує темпи захворювання не лише серед школярів, а й педагогів та батьків.

Як зазначив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко, з наступного понеділка, 18 лютого, учні шкіл міст Дрогобича та Стебника ймовірно приступлять до навчання, оскільки інкубаційний період визначених захворювань серед школярів уже минув.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія