Орієнтовні форми роботи з учнями та педагогічними колективами щодо формування навичок здорового способу життя

Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина

М. Амосов

Людство  з  давніх-давен  усвідомило  ціну  здоров’я,  що знайшло своє підтвердження в народній  мудрості,  яка  слугує  засобом  передачі  знань  і  досвіду старшого  покоління молодшому. З  розумінням  цінності  здоров’я  та руйнівних  наслідків  шкідливих звичок випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Незаперечним фактом є те, що спосіб життя кожної людини формується в молодому віці. Саме тому дітям потрібні не лише знання, а й життєві навички, що допомагають робити вибір, оцінювати ризики, зберігати і поліпшувати здоров’я і якість життя.

Процес формування здорового способу життя учнів набуває ефективності за умов систематичного проведення просвітницької роботи з школярами. Про це у своїй доповіді «Орієнтовні форми роботи з учнями та педагогічними колективами щодо формування навичок здорового способу життя» наголосила методист відділу освіти Дрогобицької міської ради Яремко Ольга Петрівна під час засідання МО класних керівників мм. Дрогобича та Стебника, яке відбулося 17 квітня в Дрогобицькій гімназії.

Навчання впродовж життя… Цей вислів вже давно набув популярності не лише серед учнів, а і серед тих, хто знання надає. У своїй інформаційній доповіді «Вебінар – це сучасно, доступно, просто, зручно» Сухоняєва Леся Львівна ознайомила голів шкільних методоб’єднань з ресурсами, де всі охочі зможуть пройти вебінар та отримати сертифікат. Адже будь-якому професіоналу потрібно  навчатись новому, постійно самовдосконалюватись.

Своїм досвідом щодо організації виховної роботи в гімназії поділилась Савицька Галина Ярославівна, заступник директора з виховної роботи. Цікавим та змістовним був захід «Здоровий спосіб життя і шкідливі провокатори», проведений класним керівником 2-Б Мисишин Русланою Євгенівною. Діти висловили свої думки про шкідливі звички, відмітили, що здоров’я – найцінніший скраб. Важливим чинником фізичного та психічного здоров’я є оптимістичний погляд на життя, упевненість у свої силах, гарний настрій і душевна рівновага.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні