Оптимізувати рух транспорту у центральній частині Дрогобича та облаштувати близько 800 паркомісць, — планують у ДМГ

21 Травня 0:00

Проектно-консалтингове бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group» презентувало перші напрацювання з розробки плану мобільності у центральній частині Дрогобича.

Представництво «Urban Consulting Group» на замовлення Департаменту міського господарства напрацювали план-схему руху автотранспорту та громадського транспорту у центральній частині міста, а також облаштування парковок, доріжок для пішоходів та велосипедистів.

Про це у понеділок, 20 травня, у ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив керівник Департаменту міського господарства Роман Москалик.

На окремих центральних вулицях міста передбачено впровадження одностороннього руху транспорту. Також посадовець наголосив, що ширина доріг у Дрогобичі дозволяє облаштовувати дві смуги руху транспорту та одну — для паркомісць. Таким чином за підрахунками фахівців, у центрі Дрогобича можна облаштувати близько 800 паркомісць. Однак більшість парковок у центрі Дрогобича будуть платними.

Також у ДМГ розглядають можливість встановлення спеціальних терміналів іBox за допомогою яких водії зможуть оплачувати за користування парковкою.

Чому ж все-таки іBox?

Як наголошує керівництво ДМГ, встановлення іBox майже втричі дешевше, ніж паркомати і значно простіше у користуванні для водіїв та обслуговуючих осіб.

Важливо, що для тамтешніх мешканців будинків та спеціальних служб парковки будуть безкоштовними.

Водіїв-порушників, які запарковуватимуть автомобілі у невизначених для цього місцях, притягатимуть до відповідальності.

За словами Романа Москалика, для цього планують створити структурний підрозділ, який матиме повноваження накладати штрафи на таких водіїв. Всі ж порушення з паркування можна буду відстежити на спеціальному сайті у мережі Інтернет.

Остаточний варіант розробки Плану організації мобільності в центральній частині міста Дрогобича «Urban Consulting Group» презентуватиме громадськості вже через декілька тижнів.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія