Оксана Федорівна й третьокласники перетворили клас у мистецьку галерею…

Наскільки згуртовано відзначали всеукраїнське свято, було особливо помітно у ЗОШ І-ІІІ ст.№15 у кабінеті 3-А класу, класний керівник Іванко О.Ф. Кабінет “уквітчаний” вишитим вбранням, яке впадає у вічі, щойно переступиш поріг класу.
Справжня галерея — картини, вишиті краватки та рушники…
Переконуємося, що у цій оселі панує дух творчості, працює і вчитель, і діти, які небайдужі до краси.
Вишиванка стала дуже популярною в царині моди і заполонила світовий ринок.
Третьокласникам вдалося поекспериментувати. Хлопці та дівчата створювали сучасні вишиванки від задуму малюнку, фасону та дизайну.
Дрес-кодом цього дня була вишиванка, як символ єдності українців. Дітлахи не тільки вдягнули вишиванки, створені найніжнішими та найласкавішими руками матерів, а й самі експериментували з тканинами, кольорами, візерунками та цікавими деталями. У школярів вийшов незабутній антураж….
Саме такі вчителі як Оксана Федорівна, захоплені своєю справою, можуть надихати інших. Як справжня українка Оксана Федорівна (так називають свою вчительку учні) любить вишивати рушники, сорочки.
Скільки всього закодовано у вишивці! У такій красивій та копіткій роботі, у цих сплетіннях різнокольорових ниток – чиясь тривоги й радощі, чийсь світогляд і позитивна енергетика. Інакше й бути не може, адже видається, що з неґативним підходом до діла й нитки заплутаються так, що все доведеться переробляти. Вишивання – це своєрідна медитація.
Щасливими є ті, в домах яких збереглися родинні реліквії – бабусині вишиванки, які, наче оберіг, передаються з покоління в покоління. Сучасні дизайнери одягу дуже часто повертаються до коренів і шукають натхнення в автентичному одязі, використовуючи етноелементи у своїх колекціях, адже традиційне українське вбрання – невичерпне джерело ідей.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні