,,Один день на полігоні,,

Мистецтво використовувати військо таке:

не сподівайся, що ворог не прийде, а покладайся

на свою готовність при зустрічі з ним.

Не годиться сподіватися, що недруг не нападе,

належить зробити себе непереможним.

                                                                             Сунь-Цзи «Мистецтво війни»

В цей нелегкий для країни час, коли тисячі наших воїнів відважно боронять терени нашої країни, держава покладає на школу важливу місію – виховати  свідомого громадянина, гідного гордого звання «українець».

Учні одинадцятого класу стоять на порозі зрілості, ще трохи і повноліття! Вже зараз вони роблять один із найважливіших життєвих виборів – обирають фах, якому вочевидь, присвятять решту свого життя. А, з повноліттям прийдуть нові життєві виклики. З’явиться безліч нових можливостей, проте, з’являться і нові обов’язки. І один з таких обов’язків-військовий! Це більше стосується юнаків, але все більше дівчат віднаходять у військовій службі себе. Тепер, все частіше, жінка на війні не тільки медсестра, але й стрілець чи навіть летучка. І вже в школі має можливість обирати ,що саме їй вивчати: «Медицину» чи «Захист Вітчизни». Адже, базові знання з воєнної справи їм має надати саме школа, оскільки володіє безліччю можливостей достукатись до ніжних сердець не кирзовим чоботом, а добрим словом і наочним прикладом.

Проте, навіть тисячі занять зі стрільби в тирі і теоретичних уроків не зможуть замінити одного пострілу з вогнепальної зброї на полігоні. Жодна шкільна наочність не замінить живого спілкування з військовими, котрі пройшли пекло війни і перемагали з неабиякою гідністю та самопожертвою.

От і одинадцятому класу, під керівництвом вчителя «Захисту Вітчизни» Максима Вікторовича Гончарука, випав шанс не тільки постріляти, але й зануритись в атмосферу життя справдешніх вояків, побачити зблизька їхню вправність та незворушність, надихнутись їхнім життєвим прикладом і рішучістю перед лицем важливих випробувань. Віримо, що саме цей приклад  зможе внести свою лепту у формування чеснот вже таких дорослих учнів, і вони ніколи не завагаються, якщо стануть перед лицем небезпеки, котра суне в Україну.  

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні