«Не бий — послухай»: Служба у справах дітей ДМР проводить систематичну роботу щодо недопущення насилля над дітьми

15 Травня 0:00

Фото з мережі Інтернет

Насильство над дітьми – це прояв емоційного, фізичного або сексуального домінування по відношенню до неповнолітніх. На сьогоднішній день даний феномен є глобальною проблемою. Щодня на сторінках газет з’являється інформація про подібні події. Відомості про зґвалтування та побиття дітей заполонили інтернет. У зв’язку з цим проводиться посильна робота щодо попередження виникнення подібних ситуацій.

Відділом-службою у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради проводиться систематичне відвідування родин, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження насилля в сім’ї.

Проводяться обстеження умов проживання вказаних дітей, а також профілактична та роз’яснювальна робота з наданням рекомендацій для батьків щодо виховання дітей в дружній атмосфері сім’ї та недопущення зловживання ними алкогольних напоїв.

Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до всього живого. Батьки – головні природні вихователі дитини. Основний чинник у формуванні особистості – це виховний клімат сім`ї. Рідна домівка – не тільки місце притулку, дах над головою, а й родинне вогнище, місце захисту від життєвих негараздів.

Шановні батьки, давайте прислухаємося до мудрого вислову українського письменника Івана Петровича Котляревського: «Де згода в сімействі, де мир і тишина, щасливі там люди, блаженна сторона».

Відділ-служба у справах дітей ДМР

Чат-бот Гаряча лінія