НАШІ ЗАХИСНИКИ

З метою національно – патріотичного виховання, щоб глибше пізнати нашу нову історію, учні Дрогобицького ЗЗСО  I – III ступенів №3 разом з вчителем Хомин О.М. відвідали документальну фотовиставку “Добровольчий батальйон ОУН: Чотири  рокми війни”, яка розпочалась урочистим відкриттям  12 березня  у  Центрі душпастирства  молоді  напередодні  відзначення  Дня  українського  добровольця.
 Організатором експозиції є волонтер та фотограф Віталіна Ченкова з Києва, яка дуже цікаво розповіла присутнім про бойовий шлях добровольчого батальйону  ОУН, бійці якого за покликом серця і щирої любові до України в числі перших пішли її захищати.
Захоплювали дітей і  полум’яні слова координатора групи “Дрогобич – Захід” Марії Головкевич,  і  патріотичні вірші вчителя Світлани Фаранович та власні пісні співачки Лілії Кобільник.
 Учениця 8 класу нашої школи,  Евеліна Савка, переможець Всеукраїнського конкурсу “Сурми звитяги” теж декламувала свій авторський патріотичний вірш “Братові” перед бійцями батальйону та всіма присутніми.
Висловлюємо щиру подяку організаторам фотовиставки, волонтерам та найбільше – бійцям – добровольцям за їх жертовність. відвагу та любов до рідної землі!
Ольга Хомин, вчитель географії
Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні