Народний дім ім. І.Франка. Прем΄єра вистави Народного театру ім. Лесі Українки за п΄єсою Алли Грабинської «Мойсей України або, За крок до останньої сповіді».

6 лютого у Народному домі ім. Івана Франка відбулася прем΄єра вистави Народного театру ім. Лесі Українки за п΄єсою Алли Грабинської «Мойсей України або, За крок до останньої сповіді». Це філософські роздуми про останній день життя Івана Франка.

Що відчуває людина перед останнім, найважливішим кроком? Які сумніви непокоять її душу? Які спогади дитинства зігрівають серце? Які переконання не дають зневіритись? І яка мрія дає життя вічне? Це мрія про вільну і незалежну Україну.

І над обновленим, щасливим світом,

Над збратаними, чистими людьми

Ти зацвітеш новим, пречудним цвітом.

Актори театру Іван Сех, Олександра Возняк, Павло Возниця, Юрій Венцик  майстерно і переконливо зіграли свої ролі, за що були нагороджені щирими оплесками глядача. Начальник відділу культури та мистецтв Олег Яводчак високо оцінив роботу театру, наголосивши, що постановка таких вистав складає урочисту шану невтомному борцеві за найвищі суспільні ідеали – за мир, свободу і щастя народів, за волю і щастя кожної людини-трудівника.

Алла Мельничук, художній керівник Народного театру ім. Лесі Українки Народного дому ім. І.Франка.