На вулиці В’ячеслава Чорновола тривають роботи із замощення тротуарів бруківкою, — ДМГ.ФОТО

У межах проведення капітального ремонту на вулиці В’ячеслава Чорновола тривають роботи із облаштування тротуарів, а саме замощення їх бруківкою.

Про це повідомляють у Департаменті міського господарства ДМР.

Ремонт тротуарів, як зазначають у ДМГ, це вже другий етап виконання робіт з капітального ремонту вулиці. Під час першого етапу, наприкінці 2018 року, відповідно до проектно-кошторисної документації, було виконано роботи з фрезерування асфальтного покриття, влаштування системи закритого водовідведення, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару асфальтного покриття. Окрім цього, проведено заміну бортового каменю та засобів регулювання дорожнього руху.

Щодо ремонту тротуарів на вул. Михайла Грушевського, то, за словами керівника Департаменту міського господарства Романа Москалика, роботи у зв`язку з нестачею коштів заплановано відновити через півтора місяця, які триватимуть не більше одного місяця.

Зазначимо, за результатами електронної закупівлі відкритих торгів Департаментом міського господарства укладено договір підряду з переможцем ТзОВ «ТЕРКОМБУД» на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. В. Чорновола». Сума виконання робіт вказана у договорі за результатами аукціону становить 4 330 000 гривень з ПДВ.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 5 Середня оцінка: 4.2]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні