На початок квітня заплановано зустріч батьківського комітету та керівництва Дрогобича щодо реформування освіти Стебника. ФОТО. ВІДЕО

У четвер, 21 березня, відбулось чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради, на якому вкотре розглянули питання щодо процесу реформування шкіл Стебника.

Нагадаємо, що батьківський колектив Стебника не погоджується з рішенням сесії ДМР щодо реформування освітніх начальних закладів міст Дрогобича та Стебника у гімназії та ліцеї вже у 2019 році, як це передбачено Законом України про освіту.

Батьківський колектив висуває вимоги розпочати цей процес у 2021 році, аргументуючи це тим, що хочуть, щоб сьогоднішні учні-дев`ятикласники пішли навчатися у 10-ті класи шкіл, у яких вони зараз навчаються.

Проект рішення, у якому були прописані батьками вимоги, сьогодні, 21 березня, було винесено на розгляд сесії Дрогобицької міської ради. Однак, через недостатню кількість голосів, рішення не було прийняте.

Неприйняте рішення викликало обурення у представників батьківського колективу шкіл Стебника, які знову сьогодні прибули до сесійної зали Дрогобицької міської ради. У залі зчинився галас, що унеможливило роботу сесії. Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма оголосив перерву у роботі сесії, а сам  продовжив спілкуватися з представниками батьківського колективу.

У ході розмови Тарас Кучма роз’яснив батькам, що непроведення цієї реформи, ставить під загрозу подальше функціонування шкіл Стебника в умовах теперішнього фінансування. Таким чином це призведе до того, що педагогічні працівники залишаться без заробітних плат. Тому процес реформи галузі освіти необхідно провести саме зараз, — наголосив міський голова Дрогобича.

«Основна наша мета — це зберегти школи, а не знищити їх. І ми робимо для цього все можливе. Тому закликаю не приставати на голосні обіцянки і заклики осіб, які не несуть подальшої відповідальності, а лише заробляють політичні бали», — наголосив Тарас Кучма.

У результаті переговорів міського голови Тараса Кучми з представниками батьківського колективу, за участі представників депутатського корпусу Дрогобицької міської ради, вдалося домовитися, що остаточне рішення щодо реформування освіти Стебника приймуть після того, як відбудеться зустріч уповноважених представників батьківського колективу та посадовців Дрогобицької міської ради, в ході якої обидві сторони шукатимуть конструктивне рішення. Без спільного напрацьованого рішення це питання на розгляд сесії міської ради не виноситимуть. Попередньо зустріч заплановали на 3 квітня.

Нагадаємо, реформа освітніх закладів у Дрогобичі та Стебнику відбувається згідно з законами «Про освіту» та «Про загальну середню освіту».

Після досягнення конструктиву з представниками батьківського колективу, сесія продовжила роботу.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні