На Інтернет-порталі ДМР запрацювала «швидка кнопка» доступу геоінформаційних систем Львівської області  

На Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради розміщено «швидку кнопку», яка дає громадянам змогу користуватися геоінформаційною системою Львівської області.

Геоінформаційна система Львівської області  — це сучасна система із відображення карт, схем і аерозображень земної поверхні, генеральних планів міст, з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, економічні показники тощо), баз даних про існуючу забудову з конкретизацією прив’язки об’єктів до певної території чи земельної ділянки тощо.

Таким чином Геоінформаційна система Львівської області передбачає відкритий доступ до реєстрів містобудівної документації — містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, будівельних паспортів забудови земельної ділянки тощо.

Для роботи з системою необхідно на Інтернет-порталі ДМР перейти у рубрику «Інвестору» — «Містобудівна документація, історико-архітектурний план». Саме в цій рубриці розміщено «швидку кнопку» доступу до Геоінформаційної системи Львівської області.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні