«Ми гідно провели ці вибори. Дякую розумній громаді за участь», — Тарас Кучма прокоментував результати виборів

На усіх дільницях Дрогобича завершено підрахунок голосів. Явка виборців на виборчих дільницях становила 60,3%, що на 2,7% менше, ніж у першому турі виборів. Загалом проголосували 39914 дрогобичан та стебничан.

Про це у понеділок, 22 квітня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича Тараса Кучми з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив начальник відділу державного реєстру виборців ДМР Богдан Николаїшин.

59,23%, що становить 23643 виборців, віддали свій голос за кандидата в Президенти України Петра Порошенка. 37,7%, що становить 15048 виборців, проголосували за кандидата Володимира Зеленського.

Як зазначив Богдан Николаїшин, суттєвих порушень на виборчих дільницях Дрогобича та Стебника у день виборів зафіксовано не було.

У Дрогобичі та Стебнику під час другого туру виборів Президента України працювали 35 виборчих дільниць. У Дрогобичі — 24 виборчі дільниці, 9 — у місті Стебнику та по одній дільниці у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» та Дрогобицька виправна колонія № 40.

Заслухавши доповідь Богдана Николаїшина, Тарас Кучма подякував дрогобичанам та стебничанам за гідну участь у виборах та достойний результат на фоні як Львівщини, так і всієї України.

«Дякую розумній громаді за те, що реально оцінюєте ситуацію в країні та прагнете її розвитку. Ми достойно провели ці вибори. Щодо державної політики, то всі сподіваємось, що ми не зійдемо з того курсу, який було закладено п’ять років тому.

Нам необхідно працювати на місцях. Нам потрібно реалізувати низку розпочатих справ: завершити реконструкцію площі Ринок, будівництво Документ-сервісу, забезпечити якісне освітлення вулиць міста, завершити реформу первинної ланки охорони здоров’я та провести реформу вторинної ланки, реформувати освіту. Впевнений, що завдяки комунікації з громадою, нам вдасться реалізувати ці плани ще в цьому році», — прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР