«Муніципальна варта» повідомляє

ДМР зафіксувала 6 порушників правил благоустрою м.Дрогобич
В останні місяці у м. Дрогобич по вул.Стрийській, навпроти автозаправки WOG, виникло стихійне сміттєзвалище. Недобросовісні дрогобичани викидали туди сміття, незважаючи, що це не є спеціально відведений для цього майданчик. Працівники КП «Комбінат міського господарства» ДМР самотужки вирішити проблему не змогли, після прибирання сміття появляється знову і знову. Відтак до вирішення проблеми долучилися працівники КП «Муніципальна варта» ДМР. З метою цілодобового стеження було прийнято рішення встановити над об’єктом камери відеонагляду. І це вже дало перші результати. За період із 18 березня відеокамери зафіксували 6 транспортних засобів із яких викидали сміття. У співпраці із Дрогобицьким відділом поліції власників всіх авто встановлено.
На адресу підозрюваних надіслано рекомендовані листи із повідомленням про порушення ними Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та правил благоустрою м.Дрогобич, розділ 17 п.17.1 «Забруднення, засмічення території, викликане самовільним складуванням в межах об’єкта благоустрою (газону) побутових відходів та сміття» із запрошенням прибути для з’ясування обставин та дачі пояснень по суті у зазначені терміни.
В такому випадку, згідно ст.152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» громадян чекає штраф від 340 до 1360 грн. (для фізичних осіб) або від 850 до 1700 грн. (якщо порушники є суб’єктами господарювання або посадовими особами).
А охочих й надалі викидати сміття у не відведених для цього місцях попереджаємо: Ваші неправомірні дії можуть обійтися в кругленьку суму.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні