Муніципальна варта Дрогобича нагадує

Прилеглі території треба прибирати не лише від сміття, але й від снігу.

У святкові січневі дні під час патрулювання працівники КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради слідкували за дотриманням правопорядку в місті.

За минулий тиждень Нового 2019 року працівниками КП «Муніципальна варта» шляхом відеоспостереження та патрулювання було виявлено численні порушення правил благоустрою, що в переважній більшості, являли собою неприбирані від сміття та снігу прилеглі до торгівельних точок (підприємств та установ), території. Таким порушникам були скеровані відповідні приписи, що зобов’язують останніх навести порядок у визначений законодавством термін.
Станом на сьогоднішній день, інспекторами Муніципальної варти оформлено 10 приписів за фактом вчинення адміністративних правопорушень передбачених ст 152 КУпАП
«Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою території населених пунктів».
При усій належній повазі до приватних підприємців, варто нагадати, що прилеглі до їхніх установ території треба прибирати не лише від сміття, але й від снігу. Бо, якщо певні особи не уклали договір з комунальними службами щодо розчищання їхньої території від сміття та снігу, ніхто, окрім них, цього робити не буде.
У випадку невиконання приписів до порушників будуть вжиті відповідні заходи, згідно чинного законодавства.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні