ЛЮДИ, БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!

 

З приходом весни українці все активніше виходять на прилеглі до їхніх помешкань та місць роботи иериторії та прибирають свої подвір’я та господарства. Одним з найпопулярніших методів боротьби з минулорічною сухою травою в нашій державі, нажаль залишається спалювання. Однак мало хто з тих хто так вчиняє з року в рік, задумується про те, до яких наслідків це може призвести.

     

На сторінці групи “Жити у Харкові” в Facebook показали, чим закінчилось спалення трави. Знімки просто шокують і змушують задуматися.

   

А от у Львові оголосили винагороду за ловлю паліїв сухої трави

У зв’язку із масовим палінням трави та численними пожежами у Львівській області, редакція Форпосту оголошує винагороду за кожного впійманого палія.

Кожен небайдужий мешканець Львова, який впіймає “на гарячому” недобросовісного господаря та передасть його у руки поліції, отримає 2 тисячі гривень.

 “Побитих паліїв готові лікувати коштом редакції”, – додає Олег Радик, головний редактор видання.

Ш це вже дало свої плоди – “Форпост” також писав: Поліція вже почала ловити паліїв сухостою

В Україні також появився проект, завдяки якому моніторять пожежі в країні.

“Те що на законодавчому рівні можна вирішити проблему пожеж ілюструє карта пожеж за березень 2014 року. На ній можна побачити, що межі територій з різною інтенсивністю пожеж проходять по державних кордонам”, – йдеться а сайті проекту. Між іншим, у ньому можна взяти участь на волонтерських засадах.

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні