КП «Муніципальна варта» застерігає

ЯК НЕ СТАТИ «ЛОХОМ»

Настала пора літніх відпусток. Багато хто з нас збирається подорожувати. Під час поїздок, зазвичай, особливо це стосується тих хто планує їхати потягом, розваги для пасажирів не передбачені.
Цим вміло користаються різного роду шахраї , злодії та інші нечисті на руку особи, що ласі до легкої наживи.
Упустимо варіант банального споювання, з наступним обкраданням сусідів по купе і поговоримо сьогодні про гральні карти. Так саме про них, адже з їх допомогою можна грати від примітивних «21» та «дурня» до вишуканих «бріджа» і «покера». Карти не займають багато місця, а тому багато хто бере їх в дорогу, щоб не сумувати під час подорожі.
Далі діло техніки: в купе до вас підсідає пасажир, знайомиться з Вами, пропонує «перекинутись у карти», щоб час «швидше ішов»… На наступній станції сідає, ще один, він приєднується до вас у грі, пізніше каже, що цікавіше би було грати на якісь «інтерес», ну хоч би на десять копійок, інший сусід по купе його підтримує, але каже, що на десять копійок грати не серйозно, призначають ставку. Хтось із ваших сусідів неодмінно програє (робиться це для вашого ж заохочення грати далі). Якщо – продовжили гру, можу привітати: Ви –«лох». До місця призначення вас «побриють», тобто у ліпшому випадку ви прибудете без грошей і цінних речей, решту Вам «великодушно» простять.
Щоб цього не сталось, не слід грати в різні настільні ігри з незнайомими людьми. Якщо ж помітили, щось підозріле, повідомте про це провідника, у потягу завжди їде працівник поліції. Ліпше виглядати «негарно» в очах інших пасажирів купе, аніж дати «пошити себе в лохи». Зрештою вибір за вами.