КП «Муніципальна варта» повідомляє

У зв’язку з наближенням свята Дня Конституції України, у місті проводяться святкові заходи. Працівники КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради спільно з працівниками поліції, СБУ та приватних охоронних структур проводять діяльність по забезпеченню дотримання правопорядку.

Так вчора, 26 червня 2019 року, муніципали надали першу допомогу вагітній жінці, якій запаморочилось у голові, вочевидь від сильної спеки.
Також була надана допомога дівчині, що теж стала жертвою теплового удару, та чоловікові в якого сталася носова кровотеча.
Окремої уваги заслуговують правопорушники:
незважаючи на сильну спеку, хильнувши оковитої, вони порушували громадській порядок, один з них навіть намагався відібрати у дитини прапорець. Як він пізніше пояснив, щоб привітати ним екс-президента. Порушники громадського порядку були виведені за територію проведення заходів.
Крім того, на концерт та зустріч з П. Порошенком, завітав чоловік у масці. Він поводив себе провокативно, намагався усіляким чином привернути до себе увагу. Зрештою, його вдалося заспокоїти.
А дрогобичанам ще раз нагадуємо: дотримання простих правил у час спеки допоможе уникнути теплового удару та його наслідків. Докладніше про це йдеться в нашій публікації у FB від 20 червня.