КП «Муніципальна варта» нагадує

За минулий тиждень працівниками КП «Муніципальна варта» було виявлено численні порушення правил благоустрою, що в переважній більшості, являли собою неприбрані від сміття та снігу прилеглі до торгівельних точок (підприємств та установ), території. Таким порушникам були скеровані відповідні приписи, що зобов’язують останніх навести порядок у визначений законодавством термін.

Сьогодні інспекторами Муніципальної варти був проведений рейд з перевірки виконання приписів. Окремим підприємці, що не усунули належним  недоліки які були в них вказані, змушені були поспіхом це робити у присутності муніципалів.

Також було оформлено десять приписів та один адмінпротокол стосовно інших підприємців, що порушували правила благоустрою передбачені ст 152 КУпАП.

Ще раз нагадуємо шановним підприємцям: прилеглі до ваших установ території треба обов’язково прибирати не лише від сміття, але й від снігу. Бо, якщо певні особи не уклали договір з комунальними службами щодо розчищання їхньої території від сміття та снігу, ніхто, окрім них, цього робити не буде, а у випадку невиконання приписів до порушників будуть вжиті відповідні заходи, згідно чинного законодавства.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні