КП ”муніципальна варта” інформує

Сьогодні, 10 липня 2019-го року, працівниками КП «Муніципальна варта» ДМР спільно з працівниками Дрогобицького відділу поліції та представнитками громадських організацій був проведений рейд з метою запобігання незаконній торгівлі на вулицях Ковальській та Шевченка м.Дрогобич.

     

У результаті значна частина стихійних торгових точок була усунута.

Також були проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди з людьми, які бажають вести торгову діяльність на території Дрогобича.

Хочеться наголосити, що на згаданих вулицях було виявлено декількох осіб, що торгували порожніми б/у піт пляшками. У таку тару невідомого походження пізніше розливають молоко.

     

Також був виявлений  чоловік, що торгував рибою, що була розфасована у поліетиленові пакети, і не подавала ознак життя. Невідомо, якою буде якість такої риби, якщо вона пролежить, ще кілька годин у теплі, як і якість яєць та молочних продуктів.

     

КП ”муніципальна варта” застерігає: будьте пильні купуючи на стихійних ринках, щоб не нашкодити собі та своїм близьким, а ліпше – купуйте продукти харчування у спеціально відведених для того місцях, де за правилами зберігання та якістю продуктів ведеться нагляд.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні