КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради попереджає

Сьогодні 29 липня 2019 року дрогобицькі муніципали розпочали захід, що складатиметься з ряду дій, спрямованих на остаточну та безповоротною ліквідацію стихійної торгівлі у центральній частині міста. В першу чергу це стосуватиметься вулиць: Ковальської, Л.Українки та пл..Шевченка.

Починаючи з середи, 31 липня 2019 року, працівниками «Муніципальної варти» спільно з працівниками поліції, мас-медіа та громадських організацій, будуть проводитись рейди під час яких правопорушники будуть притягатись до відповідальності, згідно чинного законодавства. Товар, що становитиме об’єкти незаконної торгівлі буде вилучатись.

Тому просимо людей, які бажають і надалі торгувати у Дрогобичі, робити це  в спеціально відведених для цього місцях.