КП “Муніціпальна варта” повідомляє

Мешканці вулиці Гончарської неодноразово скаржилися на дії свєї сусідку, що роками захаращувала сміттям не лишень своє помешкання, а й прилеглу до нього територію. З нею неодноразово проводилась роз’яснювальна робота, з метою переконати її якщо не прибрати сміття, то бодай дозволити це зробити іншим людям. Але все – марно.

Комунальники неодноразово намагались допомогти людині з наведенням порядку, але крім образ та прокльонів на свою адресу, вони від господині нічого на свою адресу не чули.

І от сьогодні, 13.03.2019-го року, працівниками КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради, було складено адмінпротокол, відносно згаданої особи згідно статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Після чого Працівниками ЖЕО, КМГ та інспектора з благоустрою Департаменту міського господарства була вивезена значна частина сміття. Муніципали забезпечували дотримання правопорядку.

За словами робітників, що грузили сміття на вантажівки, господиня періодично навідувалась на місце події, щоб осипати їх прокльонами.

На завтра планується продовження робіт по очищенню території.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні