КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області доводить до відома споживачів послуг з водопостачання та водовідведення про затвердження науково-обгрунтованих нормативів питного водопостачання населення, норм та обсягів споживання води з комунального водопроводу і скидання стоків у комунальну каналізацію підприємствами, установами і організаціями

Науково-обгрунтовані нормативи питного водопостачання населення, норми та обсяги споживання води з комунального водопроводу і скидання стоків у комунальну каналізацію підприємствами, установами і організаціями розроблені з метою:

– підвищення якості надання комунальних послуг з водопостачання;

– забезпечення необхідних обсягів постачання населенню холодної води з комунального водопроводу у відповідності із розробленими науково-обгрунтованими нормативами питного водопостачання населення;

– забезпечення відпускання води з комунального водопроводу для ведення особистого господарства населенням, а також для колективного садівництва і городництва;

– забезпечення відпускання води з комунального водопроводу, приймання госпобутових та дощових стоків в комунальну мережу каналізації м. Дрогобич та м. Стебник підприємствами, установами та організаціями;

Дані науково-обгрунтованих нормативи питного водопостачання населення, норми та обсяги споживання води з комунального водопроводу і скидання стоків у комунальну каналізацію підприємствами, установами і організаціями та місячні обсяги споживання води і скидання стоків підприємствами, установами та організаціями розроблені відповідно до Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, Державних будівельних норм В.2.5-64:2012 «Внутрішній водопровід та каналізація», постанов Кабінету Міністрів України вiд 25.08.2004 №1107 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативiв питного водопостачання”, від 21.07.2005 № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 27.06.2008 №190, на підставі науково-дослідної роботи “Розробка нормативів питного водопостачання та норм питомого водоспоживання населенням м. Дрогобича”.

З проектом науково-обгрунтованих нормативів питного водопостачання населення, норм та обсягів споживання води з комунального водопроводу і скидання стоків у комунальну каналізацію підприємствами, установами і організаціями можна ознайомитись у виробничо-технічній службі КП «Дрогобичводоканал» за адресою 82103, м. Дрогобич, вул. Федьковича, 11, 2 поверх, а також на сайтах КП «Дрогобичводоканал» – http://vodokanal.drohobych.com.ua та Дрогобицької міської ради – http://drohobych-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати протягом 30 календарних днів від дня опублікування у газеті «Галицька Зоря» у письмовій формі за адресою: КП «Дрогобичводоканал» 82103, м. Дрогобич, вул. Федьковича, 11 або на е-mail: drohvoda@mail.lviv.ua, drohvoda_vtv@mail.lviv.ua.

Додаток1,2-2018

Додаток №3-2018