Концерт «Таланти твої, Рідна школо»

10 травня у приміщенні Народного дому пройшов звітний концерт «Таланти твої, Рідна школо», який підготували учні для своїх батьків. На святі був присутній духовний наставник школи отець Ростислав Мелех .
Преамбулою цього свята було відзначення переможців міських, обласних, олімпіад та предметних конкурсів, які своїми здобутками підняли рейтинг школи у 2018-2019 навчальному році. Їх імена відомі не тільки в місті, області, а навіть і у Києві.
Після урочистого нагородження призерів розпочалася концертна програма. Дебютантами стали наймолодші учасники – група короткотривалого перебування дітей п’ятирічного віку та першокласники Нової української школи, які зачарували своїми виступами глядачів і зірвали шквал оплесків. Запальні танці, яскраві вокальні та акробатичні номери, мистецтво бойового гопака , гру на музичних інструментах подарували переможці, лауреати та найталановитіші учні школи і створили неймовірну феєрію в залі.
Велика подяка учням і вчителям за такий чудовий концерт!!!