Комунікація триває: У Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч з мешканцями аварійного будинку. ФОТО

2 Вересня 0:00

У понеділок, 2 вересня, у післяобідню пору у Дрогобицькій міській раді відбулася зустрічі з мешканцями аварійного будинку № 101/1 на вулиці Михайла Грушевського.

«Трагедія, у якій загинуло вісім дрогобичан, це велике горе. Що призвело до трагічних наслідків, то версій багато, але об’єктивну відповідь дадуть лише експерти та слідство. Наразі експерти продовжують обстеження будинку і ми всі очікуємо на їх висновок», — звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Мешканцям повідомили, що на контролі у соціальних служб перебуває 101 особа, серед яких 10 сімей з неповнолітніми дітьми.

Також мешканців проінформували про першочергові заходи з ліквідації надзвичайної ситуації. Своєю чергою, мешканці просять визнати будинок аварійний повністю. Керівництво міста закликало всіх дочекатися висновку експертів.

Для координації дій щодо допомоги мешканцям, жителі будинку зорганізувалися в ініціативну групу, яка працюватиме за кількома напрямками та визначатиме пріоритети у наданні допомоги.

У ході розмови було погоджено процедуру подальшого забезпечення потребуючих житлом і харчуванням, наданням медичної допомоги.

Важливо, що з обох сторін прозвучало, що зараз виявляють шахраїв, які пробують нажитися на чужому горі, тому ініціативна група буде посередником між міськрадою та мешканцями, а збір коштів проводитимуть лише на офіційний рахунок:

Кошти можна перерахувати на спеціальний благодійний рахунок: р/р 31554386247068 МФО 820172 ЄДРПОУ 22392443 в Державній казначейській службі України Львівської області.

Також ініціативна група запропонувала координувати інформацію через прес-службу міськради, як джерело офіційної інформації, з метою запобігання поширення дизінформації серед громади міста.

Мешканців запевнили, що у цій біді є повна підтримка вертикалі влади і їх не залишать на одинці з бідою. «Наше завдання — бути разом, скоординувати дії і допомагати одним одному у вирішенні нагальних проблем. Те, що є розуміння у всіх сторін — це великий позитив. Чекаємо висновку експерта, а відтак — фінансового забезпечення з боку держави», — резюмував міський голова Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія