Комунікаційні стратегії — можливість вирішення проблем у форматі «Влада – Громада»


Прес-служба Дрогобицької міської ради запроваджує низку інформаційних стратегій. Про це у понеділок, 20 травня, інформував керівник прес-служби міської ради Зеновій Квасній.

Минулого тижня у Києві відбувся тренінг «Впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії на місцевому рівні: стратегія та імплементація». Захід відбувався в Українському кризовому медіа-центрі. Учасниками тренінгу стали представники комунікаційних команд та управлінці регіональних адміністрацій — чемпіонів програми «USAID #ВзаємоДія!». На тренінг організаторами також було запрошено міського голову Дрогобича Тараса Кучму та керівника прес-служби ДМР Зеновія Кваснія.

Звітуючи про участь у тренінгу, Зеновій Квасній наголосив, що запровадження комунікаційних стратегій дасть змогу фахово роз’яснити громаді міста причини низки проблем, а відтак у форматі «Влада – Громада», залучивши експертів, напрацювати шляхи вирішення цих проблем.

Для початку комунікаційні стратегії планують сформувати за декількома напрямками роботи: реформа освіти та медицини в перспективі створення ОТГ, розвитку культури, торгівлі, сфери надання адміністративних послуг, поводженні з ТПВ.

Також посадовець подякував керівникам структурних підрозділів за співпрацю, відзначивши те, що у Києві позитивно оцінили інформаційну політику Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні