Комунальники звітують про виконану роботу вкінці минулого тижня


Впродовж останніх двох робочих днів минулого тижня, 23 та 24 травня, комунальні служби міста продовжили чистити ливневі мережі, які засмітилися внаслідок тривалих злив. Прочищено ливневі решітки на вул. Михайла Грушевського та Лесі Українки. Продовжено роботи з ремонту мереж ливневої каналізації на вул. Самбірській,84.

Про це повідомляють у Департаменті міського господарства ДМР.

Продовжили косіння зелених територій, зокрема на вул. Михайла Грушевського.

Замінено лампи вуличного освітлення на вул. Б. Хмельницького, Самбірській, Кониського, П. Орлика, В. Симоненка, Стрийській, Св. Юри, І. Вагилевича, О. Тарнавського, Вербовій та 22 Січня.

Також ліквідовано короткі замикання на вул. Прорізній.

У понеділок, 27 травня, в ході наради з керівниками комунальних підприємств міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернув увагу посадовців на неприбране сміття на вулицях Євгена Коновальця та Війтівська Гора. Крім того, міський голова доручив відповідним службам здійснити обстеження міста та провести роботу з порушниками правил благоустрою. Найбільше увагу міський голова звернув на непокошену траву біля будинків, в тому числі й ОСББ, та бруд в під’їздах багатоповерхівок на вулиці Самбірській.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні