Компроміс між мешканцями вулиці Григорія Коссака та забудовником шукатимуть за круглим столом. ФОТО

8 Червня 0:00

З ситуацією, яка склалася навколо намірів забудовника спорудити багатоповерхівку на вулиці Григорія Коссака у Дрогобичі, що викликало обурення мешканців, вчора розбирався міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно зі службовцями та депутатами міськради.

30 травня під час сесійного засідання Дрогобицької міської ради представник мешканців вулиці Григорія Коссака повідомив депутатів та керівництво міста, що потенційним забудовником багатоповерхівки, змінено цільове призначення земельної ділянки №3 під будівництво багатоповерхового будинку. Громадянин наголосив, що забудовник не відмовляється від наміру споруджувати багатоповерхівку, а мешканці обурені тим, що в зоні забудови садибного типу може з’явитися будівля на 6-7 поверхів.

На підставі звернення громадян, 7 червня, відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми і депутатів ДМР Олега Дацюка та Романа Грицая, за участі службовців міськради, з мешканцями вулиці Григорія Коссака.

В ході зустрічі мешканці обґрунтували своє невдоволення, продемонструвавши схем-план, який на їх думку має численні порушення.

Заслухавши мешканців, Тарас Кучма заявив, що як мешканець міста він проти цієї забудови, але як міський голова, збов’язаний діяти лише в межах чинного законодавства.

Після бесіди присутні запланували провести найближчим часом у міській раді зустріч за круглим столом, запросити на цю зустріч забудовника і таким чином спробувати дійти компромісу.

До контролю ситуації, окрім ініціативної групи мешканців, долучили й присутніх депутатів міськради.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія