«Колос правди» – жертвам Голодомору присвячується…

Голодомор 1932-1933 років став найбільшою трагедією українського народу за всю її багатовікову історію, трагедію, яка не має аналогів в світі. Здійснений більшовицькою владою проти непокірного свободолюбивого українського народу, голодомор в Україні – це вбивство народу за етнічною ознакою.

Тяжко повертає собі народ України духовне здоров’я. Жадане і драматичне його очищення, радісне і гірке його воскресіння. Надто багато позаду могил. Надто великі втрати. І тільки правда здатна зняти наслідки шоку, заподіяного епопеєю насильницького голодомору.

Зараз щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях, де насипані великі могили або колективні.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років як геноциду українського народу, у школі № 8 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці  організовані виставки фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені виховні години,,година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Під час акції «Незабутка памті» та флешмобу «Дай, Господи, хліба у кожну оселю” школярі запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв сталінського голодомору.

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні