Колективи структурних підрозділів ДМР та активна громадськість долучились до проведення місячника озеленення та прибирання у Дрогобичі. ФОТО

З 25 лютого по 23 березня у Дрогобичі тривав місячник з озеленення, прибирання та благоустрою міста, який стартував 25 лютого на підставі розпорядження міського голови Тараса Кучми.

Відповідно до цього розпорядження всі установи та організації незалежно від форм власності зобов`язані упорядкувати території, прилеглі до їх приміщень.

Упорядкувати благоустрій окремих територій, парків, скверів, площ, відповідно до розпорядження міського голови Дрогобича, повинні були й структурні підрозділи міської ради, в межах затвердженого плану.

Також до місячника прибирання й озеленення долучились й активна громадськість, яка прибрала територію парку «Новонароджених».

Всім, хто долучався до прибирання міста, рекомендувалось провести фотофіксацію локацій до моменту прибирання, після прибирання, кількості зібраного сміття та фото колективу, який проводив прибирання. Всі світлини необхідно було надіслати на е-скриньку прес-служби ДМР press_drog_rada@ukr.net для оприлюднення на Інтернет-порталі ДМР.

Відтак колективи відділу економіки, відділу-служби у справах дітей та відділ правового забезпечення прибрали газони на вул. Володимира Великого.

Спеціалісти організаційного, загального відділів, а також відділ кадрів та депутатської діяльності ДМР облагородили території газонів на вул. М.Грушевського.

Колективи відділу оренди, приватизації та комунального майна, відділу бухгалтерського обліку та звітності, КП «Управління капітального будівництва» та головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами прибрали газони на вул. Самбірській (від вул. Наливайка до знаку с. Лішня).

Відділ ДАБІ спільно з відділом молодіжної політики, сім’ї та спорту прибрали газони на вул. Привокзальній.

Відділ ІТ та аналізу ДМР спільно з відділом архіву та сектором з питань праці прибрали газони на вул. Стрийській.

Колектив Управління праці та соціального захисту населення долучились до місячника прибирання та озеленення, прибравши територію парку між вулицями Трускавецькою і Б. Лепкого та пофарбувавши автомобільні мости на вулицях Ак. Сахарова, Трускавецькій та Б. Лепкого.

Колектив Дрогобицького міського територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) долучились до прибирання газонів на вул. М. Грушевського.

Колектив Палацу дитячої та юнацької творчості Дрогобича прибрали територію, прилеглу до нового корпусу закладу позашкільної освіти на вул. Івана Франка.

 

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні