У Дрогобицькій міській раді запрацювала «гаряча лінія» Святого Миколая для дітей, сім`ї яких перебувають у скрутних життєвих обставинах

Вже зовсім скоро настане найочікуваніше та найулюбленіше свято всіх українських дітей — День Святого Миколая.

Згідно з українськими звичаями, в ніч з 18 на 19 грудня діткам, які гарно поводили себе протягом року, Святий Миколай підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. Усі дітки радісно чекають цього свята і вчать віршики, які розповідають Святому Миколаю, аби той не оминув їх домівки та не залишив без найочікуванішого подарунка року.

Однак, через фінансову неспроможність певних сімей Святий Миколай може не виконати бажання дітей сповна. Саме тому у Дрогобицькій міській раді від сьогоднішнього дня запрацювала «гаряча лінія» Святого Миколая, на адресу якої можуть звернутися дітки, сім`ї яких перебувають у скрутних життєвих обставинах, та попросити у Святого Миколая подарунки.

Ініціатором цієї ідеї виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Мета «гарячої лінії» Святого Миколая полягає в тому, аби дітки, родини яких зараз перебувають у скрутному фінансовому становищі, не залишились без подарунка. Тому ми спільно зі службовцями міської ради спробуємо зробити цих діток в День Святого Миколая не менш щасливими, аніж інші дітки», — зазначив Тарас Кучма.

Впродовж тижня, з 10 до 14 грудня, спеціально визначені категорії дітей мають можливість надсилати листи-прохання до Святого Миколая. Вже о 12:00 14 грудня прийом листів буде завершено.

Святим Миколаєм для дітей соціально незахищених категорій стануть службовці міської ради, оскільки саме між відділами міської ради розприділятимуть листи, а відтак останні і придбають подарунки для дітей від імені Святого Миколая.

Надіслати листа на «гарячу лінію» Святого Миколая можна на е-адресу: press_drog_rada@ukr.net

У листі обов`язково необхідно вказати:
– прізвище, ім`я та по-батькові батьків;
– прізвище, ім`я та по-батькові дитини;
– домашню адресу та контактний номер телефону одного з батьків;
– текст-прохання до Святого Миколая.

Зацікавленість статтею
[Всього: 7 Середня оцінка: 3.7]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні