Керівник гуртка «Палітра» ПДЮТ Мар’ян Прокопик – призер обласного конкурсу «Джерело творчості»!

4 квітня 2019 року у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся семінар-практикум для методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему: «Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості». Інноваційні підходи та новітні парадигми в організації роботи закладів позашкільної освіти».

Підсумки другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник-2019» оголосила методист кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Світлана Пітко.

Приємно відзначити що керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Плацу дитячої та юнацької творчості Дрогобича Мар’ян Романович ПРОКОПИК посів третє місце.

Світлана Пітко нагородила переможців та призерів ІІ етапу конкурсу дипломами Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Учасники семінару почули аналіз та узагальнення результатів конкурсу, а також зауваження і методичні рекомендації щодо організації та підготовки до участі.

Щиро вітаємо Мар’яна Романовича Прокопика з нагородою і бажаємо подальших успіхів на педагогічні ниві!

Плац дитячої та юнацької творчості Дрогобича