Каналопромивну машину для КП «Дрогобичводоканал» та сміттєвоз для КП «КМГ»: рішення позачергової сесії ДМР

7 Червня 0:00

У п’ятницю, 2 червня, сесія Дрогобицької міської ради виділила 2 млн 500 тис грн зі спеціального фонду міського бюджету на закупівлю каналопромивної машини для КП «Дрогобичводоканал».

«Процедура торгів відбулася. Контракт підписаний. Переможець запропонував автомобіль класу Євро-5, натомість зазначеного в умовах торгів класу Євро-4. Тому необхідно внести зміни до «Програми внесків у статутний фонд КП «Дрогобичводоканал» на 2017 рік (для придбання каналопромивної машини)», — зазначив під час виступу з трибуни керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Також на позачерговій сесії було прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік. Прийняті зміни передбачають придбання для КП “Комбінат міського господарства” на умовах співфінансування сміттєвоза для збору та транспортування побутових відходів. Відтак передбачено виділення 800 тис грн з міського бюджету і 1 млн 700 тис грн — з обласного бюджету. Під час розгляду цього проекту рішення депутатом міської ради Тарасом Демком було внесено поправку про те, що таке рішення не може бути підставою для виникнення будь-яких правових зобов’язань щодо приймання чи транспортування твердих побутових відходів з інших міст чи районів Львівської області. Також депутат наголосив, що ця поправка необхідна задля унеможливлення зобов’язати владу Дрогобича приймати сміття від інших міст без громадського обговорення та погодження сесією Дрогобицької міської ради.

Своєю чергою міський очільник Тарас Кучма запевнив депутатський корпус про те, що рішення про придбання сміттєвоза було погоджене з обласним керівництвом ще минулого року. Жодного стосунку до проблеми зі сміттям у Львівській області це рішення не має. Більше того, Тарас Кучма вкотре наголосив, що жодних договорів про транспортування сміття без рішення громади і сесії він підписувати не буде.

Нагадаємо, 21 квітня цього року було підписано Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові. Підписантами Меморандуму виступили Львівська обласна рада, обласна державна адміністрація, міська рада та органи місцевого самоврядування. Однак, цей Меморандум є, швидше за все, заявою про наміри, оскільки передбачає низку зобов’язань керівництва Львова перед іншими містами. Відтак громади міст також повинні прийняти рішення на підставі виконання зобов’язань керівництва міста Львова.

Перейти до вмісту