«Калиновий цвіт» на фестивалі у м. Кракові

Зовсім недавно відлунали останні акорди батьківського концерту,  і ми (а це зразкові колективи Дрогобицької спеціалізованої школи №2 «Калиновий цвіт» і «FREE DANCE») вже подорожуємо у м.Краків (Польща) на 1 Міжнародний мистецький  фестиваль  «Разом у Кракові». Цього разу Зразковий ансамбль пісні і танцю «Калиновий цвіт» представляли наймолодші учасники з групи «Курчата»:  Дідовська Христина, Масуд Джуді , Мельниченко Софія – і групи «Чумаки»: Фарима  Анна і Пагутяк Олена. Учасники представили на огляд журі танці «Ляльки» і «Веселі курчата», за виконання яких отримали нагороду «Лауреат Фестивалю» у своїй віковій категорії. Дуже цікаво знайомитися з новими колективами у рамках фестивалів. На цей раз  особливо слід відзначити зразковий хореографічний ансамбль «Метелиця» з м. Кропивницького.

Дні, проведені в Кракові, були насичені цікавими екскурсіями і прогулянками містом.  Особливі враження залишилися від Вавельського замку , що височіє в центрі старого міста над р.Віслою та екскурсії в минуле підземеллями міської Ратуші. А ще ми гарно відпочили в аквапарку,  де вповні натішилися водними атракціями.

Щасливими від фестивальної мандрівки ми поверталися додому. Дуже тішуся з можливості показати вміння і майстерність своїх вихованців і попри це пізнавати світ!!! Готуємося до нових фестивалів і особливо до святкування 75-річного ювілею школи.

Леся Колотило, керівник ансамблю «Калиновий цвіт»

?

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні