У Дрогобичі відбулося відкриття футбольного сезону Чемпіонату Львівської області у Прем`єр-Лізі

Цієї неділі, 14 квітня, на стадіоні «Каменяр» ДДПУ ім.Івана Франка відбулося відкриття Чемпіонату Львівської області з футболу у Прем`єр-Лізі, де МФК «Галичина» (Дрогобич) приймала ФК «Гірник» (Новояворівськ).

Після виконання Державного гімну України отець Іван Паньків провів благословення та чин посвяти футбольних команд.

У відкритті футбольного сезону 2019 року взяли участь президент МФК «Галичина» Юрій Кушлик, заступник міського голови Дрогобича, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба, а також депутати Дрогобицької міської ради.

З результатом 0:0 серед дорослих та 4:1 серед юнаків — МФК «Галичина» перемогу у першому футбольному матчі на рідному стадіоні сезону 2019 року.

Сектор з питань спорту ДМР

[Всього: 3 Середня оцінка: 4.7]