Інтерактивна зустріч з Лесею Кічурою

«Світ – це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку».

Св. Августин

В ДНЗ №21 «Сонечко» відбулася інтерактивна зустріч з львівською письменницею, казкаркою, журналістом, провідним редактором академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, кандидатом наук із соціальних комунікацій Лесею Кічурою. Батькам та вихованцям авторка розповіла про соціально-книжковий проект «Добрі мамині казки». Збірка «Добрі мамині казки. Мандри» має 72 сторінки, 40 розмальовок, 24 кольорові ілюстрації. Збірка «Магія Різдва» містить 9 казок, 25 розмальовок, 14 кольорових ілюстрацій. Відгуки на казки писали: Ольга Фреймут, Парасковія Дворянин, Остап Дроздов…

З неабияким зацікавленням діти слухали відеоказку про добру Бабу-Ягу, яка врятувала триста ялиночок на Різдво, яка пече булочки з ялиновим варенням, заварює чай із запашних галузок і пригощає малят.  Мандрівна екоказка «Як море друзів шукало» вчила дітей як потрібно цінувати дружбу. Добра історія «Як Бог немовлят роздавав» не залишила байдужими не тільки дітей. Вона розчулила дорослих своєю безпосередністю та позитивом.

Дітям та дорослим сподобалися збірки, тому що там багато мотивуючих казок – для мрій, здобутків й подолання перешкод! Вони спонукатимуть мандрувати, шукати нових друзів, емоцій та відчуттів. У книгах чимало історій, які показують, що наш світ неймовірно великий та цікавий і його потрібно пізнавати через подорожі.

Дякуємо п. Лесі за знайомство та зустріч, яка пройшла цікаво, змістовно, барвисто!

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні