Інформація про виконання робіт КП “Комбінат міського господарства” з 14 по 18 травня 2018 року

Дільниця благоустрою

Прибирання вулиць, парків і скверів двірниками – 68 чоловік. І категорія: 279760 м2 – 13 двірників, при нормі в робочий день – 3330 м2 на одну особу. ІІ категорія: 1331640 м2 – 55 двірників, при нормі в робочий день – 4110 м2 на одну особу. Щоденна площа прибирання міських територій, з якої автомобілями вивозиться сміття на міське сміттєзвалище, складає майже 300 тис. м2. Кількість вивезеного дорожнього змету – 52 м3. Всього задіяно автомобілів-сміттєвозів – 2 одиниці. Прибирання вул. П.Орлика – санітарний день.

Автотранспортна дільниця

Ремонт контейнерів для тимчасового зберігання ТПВ – місткістю        1,1 м3 – 1 штука, місткістю 0,75 м3 – 1 штука.  Біжучий  ремонт 2 автомобілів сміттєвозів-С (періодично за графіком).  Косіння міських територій:  вул. Трускавецька, (біля кладовища),   вулиця П.Орлика, ( від промислового ринку до вулиці Наливайка), вулиця П.Орлика, (№ 3,14,18).   Задіяно: токар, слюсарі з ремонту агрегатів, електрогазозварник, водії.

Шляхово-ремонтна дільниця

Планування  екскаватором нагромаджених асфальтних відходів на вулиці Самбірська,(№ 104,106) та район садочка №15. Підсипка та планування вулиці І.Франка, ( район «Залісся»). Встановлення аварійних повалених дорожніх   знаків  «Круговий рух» на вулицях: В.Великого – Винниченка – 1штука, Стрийській «Зупинка автобуса», «Пішохідні переходи» – 4  штуки. Встановлення дорожніх знаків на вулиці Д.Галицького «В’їзд заборонено», «Стоянку заборонено» та табличку «Крім автотранспорту Приватбанку і Ощадбанку». Встановлення дощоприймачів на вулиці Спартака, в кількості 4 штуки. Розпилювання  та вивезення аварійного дерева, що повалилось на кладовищі по вулиці Трускавецька.  Нанесення дорожньої горизонтальної  розмітки «Пішохідний перехід» на вулицях Нижанківського, І.Франка, Сахарова, Стрийська, Л.Українки, Д. Галицького, Музична,Трускавецька. Встановлення пошкодженої  ливневої решітки на вулиці В.Великого, 30 та встановлення дощоприймальних решіток на вулиці В.Великого,26, і В.Великого, біля церкви. Прочистка моста на вулиці Сахарова. Прочистка ливневих решіток на вулиці В.Великого, 26, 30 , біля церкви в кількості 3 штуки  та на перехресті вулиць Мазепи – Музична  – 1 штука.

Дільниця зовнішнього освітлення

Заміна електроламп вуличного освітлення  на вулицях Шашкевича – 2 штуки, Св. Юра,  9, Бориславська –3 штуки, Гор. Брама – 8 штук, Зварицька – 18 штук, Зарічна – 7 штук, Садова – 2 щтуки.  Ремонт світильників вуличного освітлення на вулиці Спортивна – 2 штуки, Садова –1 штука, Зарічна – 2 штуки, Коцюбинського – 2штуки, Гор. Брама – 4 штуки, Бориславська – 3 штуки, Св. Юра – 3 штуки, Шашкевича – 2 штуки. Ліквідація коротких замикань на вулицях Коцюбинського, М.Грушевського, Зарічна. Кронування дерев над лініями електропередач, прокладка кабеля протяжністю 70м, встановлення 2 кронштейнів та 2 світильників по вул. Остроградського.

Дільниця ритуальних послуг

Прибирання кладовищ на вулицях П. Орлика, Трускавецька, 22 Січня і Поля Скорботи – ІІ категорія, 98600 м2, – трьома прибиральниками при нормі 4110 м2 на особу. Захоронення громадян – 10 осіб.          Вивезення ТПВ із кладовищ по вул. П.Орлика, вул. 22 Січня  автомобілем сміттєвозом –С – 10м3 з контейнерів    місткістю – 0,75 м3.

Дільниця санітарного очищення міста

Організація роботи по санітарному очищенню міста : роботи зі збору та   вивезення ТПВ спецавтотранспортом із 87 контейнерних майданчиків для збору та тимчасового зберігання ТПВ. Задіяно автомобілі сміттєвози –С в кількості 9 одиниць. Вивезення негабаритних відходів з  вулиць М.Грушевського,13,170, Сагайдачного, 25, В.Великого, 2, 9, Самбірська, 64, 76, 86, Гайдамацька,     пл. Злуки, автомобілем  КАМАЗ – 5320- 5 їздок –  40м3. Періодично задіяно прибиральників контейнерних майданчиків – 19 чоловік.