Інформація про виконання робіт КП “Комбінат міського господарства” з 06 по 10 серпня 2018року

Дільниця благоустрою

Прибирання вулиць, парків і скверів двірниками – 68 чоловік. І категорія: 279760 м2 – 13 двірників, при нормі в робочий день – 3330 м2 на одну особу. ІІ категорія: 1331640 м2 – 55 двірників, при нормі в робочий день – 4110 м2 на одну особу. Щоденна площа прибирання міських територій, з якої автомобілями вивозиться сміття на міське сміттєзвалище, складає майже 300 тис. м2. Кількість вивезеного дорожнього змету – 40 м3. Всього задіяно автомобілів-сміттєвозів – 2 одиниці.

Автотранспортна дільниця

Ремонт контейнерів для тимчасового зберігання ТПВ – місткістю        1,1 м3 – 1 штука, місткістю 0,75 м3 – 1 штука.  Біжучий  ремонт 3 автомобілів сміттєвозів-С (періодично за графіком).                                                           Косіння міських територій: вулиця А. Чехова, вулиця О.Нижанківського, сквер С.Бандери, територія біля Костелу св. Ворфоломія. Задіяно: токар, слюсарі з ремонту агрегатів, електрогазозварник, водії, дорожні робітники (косарі).

Шляхово-ремонтна дільниця

Встановлення дощоприймачів: лікарняне містечко – 1  штука, В.Великого(АТБ) – 1 штука, вулиця І.Вільде, О.Пушкіна – 1 штука. Встановлення каналізаційного люку на вулиці О.Пушкіна –  Стрийська  – 1штука.  Планування автогрейдером вулиці І. Вільде.                                                                                                      Нанесення дорожньої горизонтальної  розмітки «Пішохідний перехід» на вулицях: В.Великого, 66 – 1 штука, В.Великого «Світанок»  – 1 штука,  В.Великого (кільце)  – 1 штука, В.Великого –В. Винниченка – 1 штука, В.Великого ( церква) – 1 штука,  В.Великого («Океан»), П.Сагайдачного (круг) – 1 штука,  П.Сагайдачного («АВС») – 1 штука, П.Сагайдачного (автостанція №1) – 1 штука.                                                                               Прочищено ливневі решітки  поливопромивною машиною на вулиці В.Великого (26,28) – 6 штук, на вулиці А.Шептицького (лікарняне містечко) – 2 штуки.                                                                                                       Асфальтування перекопів КП  «Дрогобичводоканал» в кількості 7 штук.                                                                        Ліквідовано провалля на вулиці Св. Юра.  Вивезено гілля із вулиці Б.Шульца.

Дільниця зовнішнього освітлення

Заміна електроламп вуличного освітлення: вулиця В. Великого – 2 штуки, вулиці М.Коцюбинського – 6 штук. Ремонт світильників на вулиці М.Коцюбинського – 2 штуки. Заміна електроламп на світлофорах по вулицях: М.Грушевського – В.Винниченка – 2 штуки, Бориславська («Чанахи») – 1 штука, М.Грушевського (ЗОШ№ 16) – 1 штука, І.Франка – Січ. Стрільців  – 1 штука.                                                                                   Кронування гілок дерев під лініями електропередач на вулицях Ф.Шопена, Стрийська, біля світлофорів на вулиці П.Сагайдачного (ЗОШ № 1), Стрийська (ЗОШ №4), В.Великого – П.Орлика.                                           Ліквідація коротких замикань обривів повітряних ліній та перетяжка  їх (монтаж)  на  вулицях:  І.Вільде, Спортивна,  Сол. Ставок, П.Грабовського, Стрийська. Встановлення кришок на опорах вуличного освітлення на вулиці Самбірська (район ЗОШ №17)  – 13 штук.

Дільниця ритуальних послуг

Прибирання кладовищ на вулицях П. Орлика, Трускавецька, 22 Січня і Поля Скорботи – ІІ категорія, 98600 м2, – трьома прибиральниками при нормі 4110 м2 на особу. Захоронення громадян – 10 осіб.

Дільниця санітарного очищення міста

Організація робіт зі збору та вивезення ТПВ із контейнерних майданчиків вулиць міста  спецавтотранспортом.