Інформація про виконання робіт КП “Комбінат міського господарства” з 04 по 08 червня 2018 року

Шляхово-ремонтна дільниця

Асфальтування тротуару на  вулиці Є.Коновальця.  Асфальтування вулиці А.Міцкевича і Ю.Дрогобича.        Встановлення ливневої решітки    на вулиці В.Великого.  Зрізка аварійних дерев та кронування  дерев на вулицях М.Коцюбинського, І.Франка та в парку С.Бандери.  Ліквідація провалля на вулиці  Братів Кицилів. Планування грейдером  проїзної частини вулицях Каменярська, М.Старицького,  У.Кармелюка, Млинарська,  В.Гора,  П.Сагайдачного, мікрорайон «Млинки».

Планування екскаватором проїзної частини вулиць А.Шептицького, Самбірська,  О.Довженка, Завіжна  відфрезованими асфальтними відходами. Прочищення дощоприймальної каналізації канаво – промивною машиною на вулиці М.Грушевського. Прочистка та фарбування автобусних зупинок на вулиці                              М. Грушевського в кількості 3штуки. Заміна двох дощоприймачів на вулиці Стрийській. Встановлення дорожніх знаків на вулиці А. Міцкевича в кількості 6 штук та вулиці Св. Юра в кількості 3 штуки,  на виконання рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №117 від 17.05.18 року.

Дільниця благоустрою

Прибирання вулиць, парків і скверів двірниками – 68 чоловік. І категорія: 279760 м2 – 13 двірників, при нормі в робочий день – 3330 м2 на одну особу. ІІ категорія: 1331640 м2 – 55 двірників, при нормі в робочий день – 4110 м2 на одну особу. Щоденна площа прибирання міських територій, з якої автомобілями вивозиться сміття на міське сміттєзвалище, складає майже 300 тис. м2. Кількість вивезеного дорожнього змету – 64 м3. Всього задіяно автомобілів-сміттєвозів – 2 одиниці.

Автотранспортна дільниця

Ремонт контейнерів для тимчасового зберігання ТПВ – місткістю  1,1 м3 – 1 штука, місткістю 0,75 м3 – 1 штука.  Біжучий  ремонт 2 автомобілів сміттєвозів-С (періодично за графіком).  Косіння міських територій:  сквер В.Чорновола, парк С.Бандери, вулиця М.Грушевського, площа Т. Шевченка, сквер на вулиці                      М. Грушевського, вулиця Нижанківського, вулиця Лисенка.  Задіяно: токар, слюсарі з ремонту агрегатів, електрогазозварник, водії.

Дільниця зовнішнього освітлення

Заміна електроламп вуличного освітлення  на вулицях І.Франка – 8 штук, С.Людкевича – 5 штук, В.Гора – 1 штука, Київська – 8 штук, В.Стуса – 1штука, М.Чурай – 1 штука. Ремонт світильників на вулицх Б.Лепкого – 1 штука, Лемківська – 1 штука, Бориславська – 3 штуки. Заміна світильників  на вулиці Бориславській – 1штука. Заміна електроламп на світлофорах  по вулицях Раневицька – 1 штука, Стрийська (ЗОШ № 4) – 1 штука. Ліквідація обриву повітряних ліній  та коротких замикань на вул. І.Вільде, В.Ільницького, Б.Лепкого. Демонтаж і монтаж кабелю протяжністю 200 м на провулку Короткому та вулиці Л.Глібова та встановлення 4 світильників і 11 кронштейнів. Ремонт блоку світлофора на вулиці Раневицькій. Ремонт  блоку управління АБУ на вулиці Бориславській.

Дільниця ритуальних послуг

Прибирання кладовищ на вулицях П. Орлика, Трускавецька, 22 Січня і Поля Скорботи – ІІ категорія, 98600 м2, – трьома прибиральниками при нормі 4110 м2 на особу. Захоронення громадян – 10 осіб.

Дільниця санітарного очищення міста

Організація роботи по санітарному очищенню міста: роботи зі збору та   вивезення ТПВ спецавтотранспортом із 87 контейнерних майданчиків для збору та тимчасового зберігання ТПВ. Задіяно автомобілі сміттєвози –С в кількості 9 одиниць. Періодично задіяно прибиральників контейнерних майданчиків – 19 чоловік.