Хімія і наше життя

Хімія, одна з природничих наук про речовини та їх перетворення,  проникла до всіх сфер життя. Від дня свого народження, ще не усвідомлюючи цього, людина починає спілкуватися з хімією. Малюк одержує штучне молоко, яскраві і кольорові іграшки, школяр – портфель, ручки, зошити.Без цієї науки не можна виплавити метал, побудувати корабель, виготовити машину. Хімія як наука дуже потрібна і корисна людям. Люди, які володіють міцними і глибокими знаннями з цього предмету, приносять користь суспільству, не допускають екологічних катастроф, дбають про чистоту навколишнього середовища.

Проте слід пам’ятати, що хімія може приносити не тільки користь, а й завдавати шкоду. Тому потрібно оволодівати хімічними знаннями, а ще важливо правильно і  розумно користуватися ними.

Саме цій науці був присвячений  захід «Хімія і наше життя», який підготувала разом з учнямии 8-9-х класів учитель хімії Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7  Лис Діана Андріївна.Учасники заходу переглянули відеопрезентацію «Цікаві факти про хімію», прослухали захист проектів «Хімія в косметиці», «Хімія і харчування», «Вплив куріння, наркотичних речовин та алкоголю на організм підлітка». Гаслом цього заходу стали слова: «Ми за здоровий спосіб життя!»

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні