Hезультати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який проведено 20 та 27 червня 2019 р.

Об‘єкти комунальної власності, які передаються в оренду відповідно до конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності від 20 червня 2019 р.

№ п/п Місце знаходження об‘єкту оренди Пл. ор. (кв м) Переможець
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28 110,0 ПП‘‘Т.Е.Д.‘‘
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28 80 ПП‘‘Т.Е.Д.‘‘
3 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28 800 ПП‘‘Т.Е.Д.‘‘

Об‘єкт комунальної власності, який підлягає приватизації відповідно до конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності від 20 червня 2019 р.

№ п/п Місце знаходження об”єкта оренди Площа  (кв м) Переможець
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 90 20,2 ПП‘‘Т.Е.Д.‘‘

Об‘єкт комунальної власності, який підлягає приватизації відповідно до конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності від 27 червня 2019 р.

№ п/п Місце знаходження об”єкта оренди Площа  (кв м) Переможець
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Жупна, 17 132,2 ПП‘‘Т.Е.Д.‘‘