Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!

Унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation цього року реалізовувалась у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Програма мала на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.  Для цього протягом року школа впроваджувала нові форми діяльності: веселі драйв-перерви, цікаві тематичні флешмоби, майстер-класи з виготовлення найкорисніших страв, створення учительського клубу Vітамін-Ca, захоплюючі мандрівки, спортивні квести та змагання, вітамінні вечірки, уроки збереження власного здоров’я, створення соціальних реклам та інформаційних відеороликів, залучення батьків та громади до проблем сучасності.

У конкурсі  від Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів брало участь 500 шкіл України.  Конкурсна комісія оцінили звіти від 220-ти навчальних закладів з усієї України. Наші зусилля, креативний підхід і щасливі школярі належно були оцінені конкурсною комісією, яка
обрала кращих серед кращих. Отже, відповідно до результатів оцінювання, у фінал серед 40 учасників увійшла і наша школа!!!  Цей проект допоміг нам змінитися, знайти нові ресурси та навчив берегти своє життя. Дякуємо учням, батькам та учителям за плідну співпрацю.

Вітаємо!!! Бажаємо перемоги у фіналі, на який запрошені вчителі та учні Дрогбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 у м.Київ 16.05.2019р.

Перемога за нами!!!

Педагог-організатор Вусата Г.Г.