Хай квітне у світі дитинство щасливе

14 травня в актовій залі нашої школи гамірно й людно. Сьогодні уже традиційно звітують перед батьками, гостями школи  найталановитіші учні ЗОШ№14. Зі сцени звучать дитячі пісні у виконанні хорового колективу «Дзвіночок» й вокальних ансамблів. Сьогодні вперше засвітилася наша майбутня зірочка Марта Копач пісенькою «Сонце-сонечко». Сьогодні востаннє зачаровує своїм голосом випускниця школи Оксана Васильків. Лине пісня «Заспіваю пісню під калиною» у виконанні Софії Іваночко.

Звучить поезія прочитана учнями школи українською та польською мовами. А ансамбль дівчат 6-7 класів виконав пісеньку «Letitbe»англійською мовою. Сподобалась глядачам й сценка із казки Лесі Українки «Біда навчить» у виконанні учнів 2-Б класу.

Талановиті учні талановиті у всьому. Тому, мабуть, найбільше оплесків отримали танцювальний колектив «Міксденс», бальний танець «Вальс»у виконанні Павла Коваля та Яни Масловської, гра на флейті учня 8-Б класу Дмитра Бабія.

І ми сподіваємося, що кожен із присутніх для себе щось взяв: хто добрий настрій, хтось зрадів доброму слову, хтось просто гарно відпочив.

Допомогли створити свято радості, повернути присутніх у прекрасний світ дитинства організатори концертної програми: педагог-організатор О.М.Летнянчин, вчитель музики Мурза Л.А., керівник танцювального колективу Ек М.О., вчитель початкових класів Дякун Н.О., вчитель польської мови Савшак Г.С., наші ведучі – учениці 10-А класу Настя Кирик та Вікторія Гординська.

Галина Качмарик, вчитель української мови та літератури