УПСЗН: У Дрогобичі учасниця проекту “Рука домомоги” започаткувала власну справу

Рука допомоги

Міністерство соціальної політики України за підтримки World Bank Ukraine реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого – виведення малозабезпечених сімей та переселенців із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи. Кожен учасник проекту «Рука допомоги» отримає:• допомогу у працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця;• участь в оплачуваних громадських роботах;• безвідсоткову фінансову допомогу для організації власного бізнесу?Запроваджується у Харківській, Полтавській та Львівській областях.Бажаючим прийняти участь у проекті звертатися до УПСЗН районної держадміністрації, або виконавчого органу міської чи районної ради, або базового обласного центру зайнятості ЗА МІСЦЕМ ФАКТИЧНОГО проживання.

Опубліковано Проект "Рука допомоги" 15 листопад 2017 р.

Міністерство соціальної політики України в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки World Bank Ukraine втілює в життя проект з працевлаштування безробітних одержувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб.

Головна мета – вивести малозабезпечені сім’ї та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи. Проект дає можливість безробітним взяти на себе відповідальність за власну долю і долі своїх сімей. Управління соціального захисту населення і центри зайнятості надають їм всебічну адміністративну та юридичну допомогу.

Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості шляхом:
• сприяння працевлаштуванню, в тому числі на нові робочі місця;
• надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності (далі — фінансова допомога);
• пропонування участі в громадських роботах.

У мм. Дрогобичі та Стебнику є багато претендентів на участь в проекті, одна з яких – Оксана Сов’як вже отримала безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі для організації власної справи.

Як тільки дізналася про проект, Оксана звернулася до УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ із бажанням взяти участь у проекті та створити власний бізнес – відкрити салон краси «Новий вигляд». Згодом п.Оксана отримала в Дрогобицька міськрайонна філія Львівського обласного центру зайнятості профконсультаційну послугу із застосуванням тестування, що визначив її підприємницький потенціал. Зі своїм задумом учасниця проекту ознайомила комісію керівників обласних структур та отримала схвальне рішення.

І ось в Дрогобичі запрацював новий салон краси!

Розташований «Новий вигляд» у будинку № 37 на вулиці Т.Шевченка.

Хочеться наголосити, що увесь цей час п.Оксана невпинно працювала над переобладнанням приміщення, проводила ремонтні роботи та розробляла дизайн салону. Аби започатковувати власну справу за сприяння Проект “Рука допомоги” слід покладатися й на власні сили, адже фінансується лише необхідне обладнання та матеріали.

Мрії матеріалізуються, – впевнено говорить п.Оксана.

Тішимося, що ще одна людина втілила у життя свої мрії!
Бажаємо Оксані Сов’як стати успішним підприємцем!

УПСЗН ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні