Економіка: Підприємства у галузі машинобудування, сільського господарства та продуктів харчування, ІТ запрошують на бізнес-форум

12 Серпня 0:00

5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

За результатами 1-го засідання Робочої групи щодо збільшення товарообігу між Україною і Республікою Казахстан (11-12 грудня 2018 р., м. Київ) казахстанська сторона виступила з ініціативою проведення українсько-казахстанського бізнес-форуму для презентації можливостей України в пріоритетних для Казахстану напрямах співпраці: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, ІТ.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній. Для цього Посольство України в Республіці Казахстан в звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів Республіки Казахстан, щодо підтримки заходу.

Також Організатори Форуму, за зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі в органах місцевої влади, визначеними організаціями та компаніями та іншими послугами.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатись до української бізнес-делегації та представити свою компанію та продукцію на ринку Казахстану.

Вартість участі в Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення. До вартості входить: переліт Київ – Нур-Султан – Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму.

Охочих взяти участь просимо зголошуватись до 15 серпня включно, звернувшись у відділ економіки ДМР або за допомогою е-адреси economic-rada@i.ua

Прес-служба ДМР