Економіка: ОСББ Дрогобича закликають долучатись до спільного Проекту ЄС/ПРООН «HOUSES»

У вівторок, 9 квітня у Дрогобицькій міській раді відбулась презентація спільного проекту ЄС/ПРОН «Об`єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» за участі керівників об`єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Дрогобич, регіональних координаторів проекту ПРООН Ігоря Назара та Ірини Галайко, головного спеціаліста відділу економіки ДМР Уляни Кметик.

Координатори проекту ЄС/ПРООН зазначили, що Проект запрошує до співпраці представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізовуватись в ОСББ, та представників ОСББ для впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках. А також Проект всіляко надаватиме підтримку ОСББ у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних заходів.

«Місто Дрогобич вже має успішний досвід співпраці з ЄС/ПРООН у частині впровадження проекту «МРГ», під час якого впродовж трьох років нам вдалося реалізувати близько півсотні енергозберігаючих заходів для ОСББ, зокрема комплексну термомодернізацію двох багатоквартирних будинків на вулицях Трускавецькій та Самбірській. Тому нам надалі цікаво продовжувати співпрацю у новому проекті ЄС/ПРООН. Запрошуємо громаду Дрогобича долучатись до роботи», — наголосила головний спеціаліст відділу економіки ДМР Уляна Кметик.

Як зазначили під час наради, проект «HOUSES» у Дрогобичі розраховані на два роки і вже з травня розпочинає сесію тематичних тренінгів та семінарів.

Подати заявку на участь у Проекті ЄС/ПРОН «Об`єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» можна за посиланням http://houses.in.ua/ або звернувшись у відділ економіки Дрогобицької міської ради.

До теми: 30 реалізованих проектів термомодернізації у Дрогобичі, — результати співпраці ОСББ, міської ради та Проекту ЄС/ПРООН

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні