Е-місто: У Дрогобичі на офіційному порталі міста запрацював аналітичний модуль е-декларацій

23 Листопада 0:00

Віднайти декларації і зробити вибірки за доходами сім’ї, кількістю нерухомості чи марками автомобілів чиновників, депутатів, керівників структурних підрозділів ДМР та комунальних підприємств можливо завдяки відповідному аналітичному інструменту.

Аналітичний модуль е-декларацій чиновників розроблено для усієї країни проектом «Декларації» BIHUS.info, Канцелярською сотнею, RBC Group та BRDO. Відтак, з ініціативи міського голови Тараса Кучми, цей сервіс запрацював з відповідними вибірками для жителів нашого міста.

Як повідомив керівник відділу інформаційних технологій та аналізу Станіслав Гайдер, за допомогою нової аналітичної системи можна віднайти декларації за будь-якими критеріями, а отримані результати відображаються у доступних графічних форматах. Основна частина даних — це розділи «Декларації про доходи», «Грошові кошти та активи», «Нерухомість», «Транспортні засоби», «Зобов’язання і видатки», а також додано розділ «Ризик-аналіз». Є можливість зафіксувати верхню або нижню частину значень, наприклад, знайти всіх чиновників із доходом більше 1 мільйона на рік. Важливий розділ “Ризик-аналіз”, в якому зібрані дані про те, в кого задекларовано будинок, але немає ділянки, або ті, в кого витрати у декілька разів перевищують доходи.

Скористатись аналітичним модулем можна за цим посиланням. А сам розділ знаходиться в меню «Е-місто» та «Громада/Очищення влади».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту